Protezavimas „all-on-4“: greita, paprasta ir patikima

Dantų protezavimas – procedūra, sugrąžinanti ne tik dailią šypseną, bet ir galimybę mėgautis pilnaverčiu gyvenimu, emocijomis. Visgi dalis žmonių dėl jos dvejoja: manoma, kad protezai nėra patogūs ar stabilūs, be to, tam reikia specifinių sąlygų. Tikrovė kitokia – šiandien protezuoti galima ir tuo atveju, jei ant žandikaulio nėra nė vieno sveiko danties. Tai – vadinamasis metodas „all-on-4“ (angl. „visi ant 4“). Jei Jums patogiausias yra dantų protezavimas Kaune, klinikoje „Dantų Estetika“ gali būti atlikta būtent ši paslauga.

metodika all-ok-4Kuo ypatinga ši metodika?

„All-on-4“ yra protezavimo būdas, kai dirbtiniai dantys sumontuojami vos ant 4 (o ne 6 ar 8, kaip įprastai) implantų. Implantai įsukami vietoje poros priekinių ir šoninių dantų – ten, kur valgant juntama didžiausia apkrova ir kur paprastai lieka daugiausiai kaulo, ant kurio ir gali laikytis šie metaliniai šaknų atitikmenys. Toks dantų protezavimas taip pat ypatingas tuo, kad:

 • Dažniausiai neprireikia kaulinio audinio priauginimo;
 • Kramtant protezu apkraunamas žandikaulis, tad jis ilgainiui nesunyksta;
 • Pritvirtinamas visiškai stabilus protezas, kurio nereikia išimti – nei prieš miegą, nei kitais atvejais;
 • Maisto produktų, gėrimų temperatūra juntama taip pat gerai, kaip ir natūraliais dantimis;
 • Kai pritaikomas metodas „all-on-4“, jis gali būti derinamas ir su vienmomente implantacija;
 • Natūraliai atrodančią šypseną galima atkurti vos per vieną dieną;
 • Procedūrą galima atlikti beveik nepriklausomai nuo Jūsų amžiaus.

Šio tipo dantų protezavimas Kaune, mūsų klinikoje atliekamas vengiant bet kokio galimo Jūsų diskomforto. Tam taikoma ir vietinė nejautra, ir sedacija. Patyrę gydytojai atidžiai seka gydymo eigą ir būklę, tad rūpestingai užtikrinamas geriausias galimas rezultatas.

Dantų protezavimas „visi ant 4“ – norintiems šypsotis drąsiai

Nepriklausomai nuo to, ar protezavimas atliekamas iškart po dantų šalinimo, ar po kurio laiko, laikomasi tam tikros eigos.

 • Pirmiausia įvertinama Jūsų sveikatos būklė, atliekamos būtinos procedūros (pvz. dantų šalinimas).
 • Tuomet taikomas pats metodas „all-on-4“: reikiamose vietose įsukami metaliniai implantai.
 • Tos pačios procedūros metu pritvirtinami mūsų laboratorijoje pagaminti laikinieji, tikroviškai atrodantys protezai. Po šio etapo galite iškart vartoti maistą, gėrimus, grįžti į įprastą gyvenimo ritmą.
 • Implantams prigijus (po 3 mėnesių), laikinieji dantys pakeičiami pastoviaisiais. Geriausiam rezultatui pasiekti savo laboratorijoje gaminame cirkonio keramikos vainikėlius, kurie pasižymi puikia estetine išvaizda, tvirtumui ir ilgaamžiškumu. Tokie dantų protezai vizualiai niekaip nesiskiria nuo kitų Jūsų turimų dantų.

Dantų protezavimas Kaune, klinikoje „Dantų Estetika“ atliekamas taip, kad iškart galėtumėte mėgautis sugrąžintu komfortu, estetiškumu. Pasirinkę tokį protezavimo būdą, galite tiesiog pamiršti nepatogumą, jaustą valgant, kalbant ar tiesiog šypsantis. Protezavimas „visi ant 4“ – tai sprendimas, kurio naudą jusite kiekvieną akimirką, visą gyvenimą. Išdrįskite jį priimti: susisiekite su „Dantų Estetikos“ komanda ir aptarkite, kaip šiuolaikiškas, nebrangus ir patikimas dantų protezavimas bus atliktas Jums.