Odontologijos klinikoje teikiamos paslaugos – gražiai šypsenai

Gražūs dantysŠypsena – žmogaus vizitinė kortelė

Graži šypsena suteikia pridėtinės vertės tiek darbo pokalbyje, tiek pasimatyme. Žavios šypsenos savininkai labiau pasitiki savimi, jiems paprasčiau bendrauti. Kai kalbant, valgant ar juokiantis nereikia galvoti apie sugedusius, iškritusius ar pageltusius dantis, gyventi yra kur kas paprasčiau. O ką daryti, jei šypsena nėra tokia, kokios norėtumėte? Jums gali padėti Vilniaus odontologijos klinikos S’OS klinika specialistai.

Nuo nedidelės pagalbos iki radikalių pasikeitimų

Odontologijos klinikoje S’OS klinika teikiamos įvairaus sudėtingumo paslaugos: nuo daug laiko nereikalaujančios dantų balinimo procedūros iki chirurginės burnos ertmės operacijos. Į odontologijos klinikos personalą pacientai kreipiasi dėl pačių įvairiausių priežasčių: jų netenkina dantų spalva, vargina skausmas, kyla problemų praradus dantis, norisi juos ištiesinti.

Dažniausiai dantų klinikoje teikiamos paslaugos – tai profilaktinis dantų būklės patikrinimas, po kurio seka terapinis gydymas, dantų protezavimas, ortodontinis gydymas (dantų tiesinimas plokštelėmis ar briketais), ortognatinės operacijos, implantavimas, estetinė restauracija, dantų balinimas ir burnos ertmės higiena.

Profilaktinis patikrinimas ir terapinis dantų gydymas

Dantis odontologijos klinikoje profilaktiškai pasitikrinti reiktų bent kartą per metus. Tik taip galima laiku užkirsti kelią kariesui ir kitiems dantų pažeidimams bei ligoms. Po profilaktinio patikrinimo skiriamas terapinis dantų gydymas, kuris apima skylučių „užlopymą“ plombomis, dantų apnašų valymą, preparavimą, danties šaknies kanalų gydymą.

Dantų protezavimas fiksuotais ir išimamais protezais

Jeigu yra pažeista didžioji danties karūnėlės dalis arba pažeista daug dantų, galima juos protezuoti. Odontologijos klinikoje dantys protezuojami dvejopai: nejudamu (neišimamu, fiksuotu) arba išimamu dantų protezu.

Fiksuoti dantų protezai gali būti tvirtinami ant likusių sveikųjų dantų ar jų dalių (dantų vainikai, įklotai ir užklotai, tiltai) arba ant dirbtinių dantų šaknų – implantų. Išimami dantų protezai gali būti vadinamieji „lanko atraminiai“, kurie ant dantų tvirtinami specialiomis apkabėlėmis ar „užraktais“, ir plokšteliniai (primenantys dantų plokštelę).

Ortodontinis gydymas – pagalba netaisyklingai išaugusiems dantims

Odontologijos klinikoje dirbantys ortodontai į pagalbą ateina tada, kai norisi ne tik sveikų, bet ir tiesių, taisyklingai išsidėsčiusių dantų. Šie specialistai sako, kad nėra amžiaus ribos, kada galima pradėti tiesinti dantis – vadinasi, jei vaikystėje ar paauglystėje neturėjote galimybės išsitiesinti dantų, tai galite padaryti dabar. Ortodontai padeda susitvarkyti ne tik su kreivais dantimis, bet ir su netaisyklinga sąkandžio ar žandikaulio padėtimi.

Dantų implantai – moderniausias odontologijos pasiekimas

Net jeigu visiškai nebeturite „nuosavų“ dantų, vis tiek galite džiaugtis gražia ir natūralia šypsena! Dantų implantai – tai metaliniai varžteliai, odontologijos klinikoje įsukami į žandikaulį ir atstojantys dantų šaknis. Ant jų yra tvirtinamos dirbtinės dantų karūnėlės, kartu su implantu sudarančios visiškai naują, gražiai atrodantį ir puikiai savo funkcijas atliekantį dantį.

Estetinė dantų restauracija ir estetinis plombavimas

Dantų plomba gali būti taikoma ne tik norint užpildyti ertmę, atsiradusią praradus dalį danties, bet ir suteikti šypsenai estetiškumo. Estetinis plombavimas ir restauracija – tai vieno ar keleto (dažniausiai viršutinių priekinių dantų) padengimas specialiomis plombinėmis medžiagomis. Odontologijos klinikoje atliekamas estetinis plombavimas neretai taikomas vietoj ortodontinio gydymo, nes yra gerokai greitesnis, jo rezultatai yra matomi iš karto.

Dantų balinimas ir burnos ertmės higiena

Kartais norint turėti gražius dantis užtenka kartą per metus atlikti profesionalią burnos ertmės higieną (dantų paviršiaus nuvalymą, apnašų ir akmenų šalinimą) ir dantų balinimą. Šios procedūros yra greitos, visiškai ar beveik neskausmingos ir palyginti nebrangios, tad neturint didelių dantų problemų jos yra puikus būdas atnaujinti šypseną.

Info:

S’OS klinika
Vytenio g. 22 / Naugarduko g. 41 (VMC, įėjimas iš Vytenio g., Verslo centras)
Vilnius 03229

Tel.: +370 5 2661211, mob. +370 600 87032

Tel.: +370 700 11210

Viber, WhatsApp: +370 600 87032

El. p. adresas: info@drgrybauskas.com

Dirbame I-V 8:00 – 20:00